Kevadlaager Vihterpalu tallis

23. aprill – 26. aprill 2020 Hind: 240eurot / 4 päeva (toitlustamine 4x päevas, ratsutamine 2-3 tundi päevas, matkad männimetsades ja mere äärde, teooria, ööbimine Puuna öömajas)

Laagri info
1) Laagrisse saabumine toimub 9.30-10.00 esmaspäeval.

2) Laagrisse on oodatud kõik lapsed vanuses 8-18. aastased. Laagrisse tulemiseks vanusest olulisemaks tingimuseks on see, et laps on piisavalt iseseisev – ehk laps saab iseseisvalt hakkama(pestud, söödud, magatud). Meie poolt on olemas kogu laagri vältel lastega samas majas elav täiskasvanud inimene.

3) Laagrisse saavad tulla ka täiesti algajad ja alustavad ratsutajad.

5) Lapsevanem vastutab, et laagrisse saabuv laps on terve. Kui lapsel on allergia, siis sellest tuleb teada anda juba registreerimisel.

6) Ettemaks on laagri broneerimistasu (20%) ning see ei kuulu tagastamisele ega tasaarveldamisele v.a. juhul,kui laager peaks ära jääma meist mitteolenevatel põhjustel.

7) Laagris korduvalt sisekorda rikkudes, on laagri korraldajal õigus laps koju saata ning laagriraha ei kuulu tagastamisele.

8) Laagris on mobiiltelefonide kasutamine piiratud (söögiaegadel, ühistegevustes, treeningute ajal ning öösel). See distsiplineerib ja aitab noorel keskenduda laagri tegevustele.

9) Kui lapsega juhtub laagris õnnetus, siis sõltuvalt õnnetuse tõsidusest, võtame koheselt ühendust kiirabiga ning teavitame lapsevanemat. Kui laps viiakse kontrolli, siis lapsevanem peab organiseerima lapse edasise liikumise EMOst edasi.

10) Laagri majutus toimub Puuna öömajas. Voodipesu on kohapeal olemas aga on lubatud ka endal kaasa võtta.

11) Kui laagrisse on registreerinud vähem, kui 8 inimest, siis laagri korraldajal on õigus laager ära jätta. Sellest peame teatama kõikidele seni registreerinutele vähemalt 14 päeva enne laagri algust. Kui laagreid on rohkem, kui üks, siis oleme kohustatud pakkuma alternatiivset vaba kohta mõnes teises vahetuses.

12) Toimuvad teooriatunnid. Rohelise Kaardi materjalidega ( rohkem informatsiooni siin ), huvilistel on võimalus laagri raames läbida RK teooria-ja p raktikaeksam (lisatasu 10eur).

13) Lisatasu eest (18eurot) on võimalik tulla kohale juba pühapäeva hilisõhtul kell 20.00. Palun arvestage, et esimesel laagripäeval me hommikusööki ei paku, toitlustus algab esmaspäeval lõunasöögist kell 13.00.