Laagri info

1) Laagrisse saabumine toimub 9.30-10.00 Kõikidel laagrisse tulijatel palume kaasa võtta lapsevanema tõend laagrisse. Leiab siin

2) Laagrisse on oodatud kõik lapsed vanuses 8-18. aastased. Laagrisse tulemiseks vanusest olulisemaks tingimuseks on see, et laps on piisavalt iseseisev – ehk laps saab iseseisvalt hakkama(pestud, söödud, magatud).  Meie poolt on olemas kogu laagri vältel lastega samal majas elav täiskasvanud inimene.

3) Laagrisse saavad tulla ka täiesti algajad ja alustavad ratsutajad.

5) Lapsevanem vastutab, et laagrisse saabuv laps on terve. Kui lapsel on allergia, siis sellest tuleb teada anda juba registreerimisel.

6) Ettemaks on laagri broneerimistasu (20%) ning see ei kuulu tagastamisele ega tasaarveldamisele v.a. juhul,kui laager peaks ära jääma meist mitteolenevatel põhjustel.

7) Laagris korduvalt sisekorda rikkudes, on laagri korraldajal õigus laps koju saata ning laagriraha ei kuulu tagastamisele.

8)  Laagris on mobiiltelefonide kasutamine piiratud (söögiaegadel, ühistegevustes, treeningute ajal ning öösel). See distsiplineerib ja aitab noorel keskenduda laagri tegevustele.

9) Kui lapsega juhtub laagris õnnetus, siis sõltuvalt õnnetuse tõsidusest, võtame koheselt ühendust kiirabiga ning teavitame lapsevanemat. Kui laps viiakse kontrolli, siis lapsevanem peab organiseerima lapse edasise liikumise EMOst edasi.

10)  Laagri majutus toimub Puuna öömajas. Voodipesu on kohapeal olemas aga on lubatud ka endal kaasa võtta.

11) Kui laagrisse on registreerinud vähem, kui 8 inimest, siis laagri korraldajal on õigus laager ära jätta. Sellest peame teatama kõikidele seni registreerinutele vähemalt 14 päeva enne laagri algust. Kui laagreid on rohkem, kui üks, siis oleme kohustatud pakkuma alternatiivset vaba kohta mõnes teises vahetuses.

12) Toimuvad teooriatunnid.  Rohelise Kaardi materjalidega ( rohkem informatsiooni siin ), huvilistel on võimalus laagri raames läbida RK teooria-ja p raktikaeksam (lisatasu 10eur).

13) Lisatasu eest (10eurot) on võimalik tulla kohale juba pühapäeva hilisõhtul kell 20.00. Palun arvestage, et esimesel laagripäeval me hommikusööki ei paku, toitlustus algab esmaspäeval lõunasöögist kell 13.00.

Laagrisse tulles võta kaasa:

1) Ratsutamiseks –  pikad püksid(kitsamad ja mitte libedad), õhkuläbilastev ja ilmastikukindel jakk, mugavad ilma konsata jalanõud, kindad(sobivad ka nahast ehituskindad). Kui on olemas, võta kaasa säärised või ratsasaapad, kaska(kiiver).

2) Vabaaja riided – vihmase ilma jaoks, sooja ilma jaoks ja ujumise jaoks.

3) Jalanõud – plätud, mugavad jalanõud ratsutamiseks ja vabaaja veetmiseks, kummikud.

4) Võta kaasa pesemiseks kõik vajalikud vahendid, saunalina ning hügieenivahendid. Meie pool on soe ruum ja soe vesi:)

5) Putukatõrje vahend sääskede ja parmude jaoks.

6) Võimalusel võta kaasa oma varustus.

7) Taskuraha , kui laagris külastatakse poodi. 

Lastega võib ikka juhtuda õnnetusi ja eriti veel ratsalaagris, seega soovitame omada kindlustust.

Alla 16. aastastel  nõutav turvavest!